Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon vekonyszalu a hajam es...

Nagyon vekonyszalu a hajam es ritka, van valami jo modszer, hogy megerosodjon?

Figyelt kérdés
Sajnos azt hoszem edesapamtol orokoltem a hajat,neki olyan a haja mint a pihe. Sajnos az enyem is ritka es gyenge. Mit csinaljak vele? Minden nap mosnom kell,hogy alljon valahogy!
2012. jún. 15. 16:50
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Szerintem hiba naponta mosni.Ha tényleg annyira vészes a dolog,akkor heti 2-3 alkalom :max.

Szedj biovanné-t,nem olcsó,de elviselhető ár,de vigyázz vele,mert étvágyat okoz.Ha hízásra hajlamos vagy,figyelj oda.

Nekem is vékonyszálú hajam van,Életerő,homoktöviskapszulát szedek és ettől a hajam nem hullik,pedig előtte nagyon hullott és a körmöm is megerősödött.

Ami még nagyon eredményes,az a Forcapil/azt hiszem,így írják/-ezt naponta kell a hajtövekb beledörzsölni,kiválló illat és kb. 3000 Ft körül mozog az ára.

Kíméld a hajszárítótól és hajvasalóktól.

Sok siker!

:)

2012. jún. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!