Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hajmosáskor mindenkinek...

Hajmosáskor mindenkinek hullik ki haja? És ha igen, miért? Mennyi a normális?

Figyelt kérdés
2009. júl. 4. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sok hajam kijön hajmosáskor azért, mert mindig csak gyorsan összefogom a hajam, ritkán használom a hajkefét. Van, hogy csak megkapirgálom a tetejét reggel. De nem vagyok igénytelen, csak lusta.
2009. júl. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Énis úgy vagyok vele mint az első válaszoló,de én nem lustálok megfésülködni,csak nem szeretem ha ki van engedve a hajam.
2009. júl. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! A hajkefe jót tesz a hajnak, mert maszírozza a fejbőrt. A bőrgyógyász szerint napi 200 szál haj elvesztése még normális, de akinek hullik a haja, 5-600 szálat is elveszít naponta. Ez megriaszt mindenkit. Próbálj meg vitaminokat, ásványi sókat, nyomelemet magadhoz venni és nyers zöldséget, gyümölcsöt, amennyit csak bírsz. Ezekben maradnak meg ugyanis az enzimek, amik főzéskor /sütéskor/ egyszerűen elszállnak, így halott ételeket fogyasztunk.
2009. júl. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm..:)

Nem rég mostam hajat,és most több jött ki mint szokott..és ezért kérdeztem :S:)

2009. júl. 4. 22:04
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
NEkem nemszokott kiesni! :P
2009. júl. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hajmosáskor több jön ki mint fésülködéskor, ez normális. ha egyébként nem hullik, akkor ne aggódj. A víz miatt vastagabbnak, többnek is tűnhet. Nekem is hullik mosáskor és még hosszú is, ezért soknak tűnik.
2009. júl. 5. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!