Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hullámos/göndör hajúaknak...

Hullámos/göndör hajúaknak több haja hullik ki hajmosáskor? Kb. hány szál? Nekem 250 biztos van másfél éve, ez soknak számít? Ennek ellenére senki nem veszi észre, hogy kevés hajam lenne.

Figyelt kérdés
2010. aug. 20. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is hullik iszoynatosan

de én festem is.


Lehet lyukas fogtól vagy vitaminhiánytól.


Szedek rá Biovanné-t.

2010. aug. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A hullámos a göndör hajúaknak csak azért hullik több haja hajsomáskor mert egyébként meg nem hullik mert a göndör fürtök nem dobják le magukról a hajszálakat és csak hajmosáskor mosod le.

Remélem érthető ahogy leírtam ^^

2010. aug. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem göndör hajam van, heti 1x mosom meg, de én egész héten nem fésülöm ki, éshát másoknak ami kijön fokozatosan egy hét alatt fésüléskor, az nekem mind egyszerre jön ki, de rengeteg... De nekem alapból rengeteg hajam van, hiába hullik ki belőle egy csomó állandóan :D És az előttem lévő is jól írta, a göndör hajból nem esnek ki a kihullott szálak csak úgy maguktól! Vagyis némelyik igen, de sok nem esik ki!
2010. aug. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!