Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hasi görcsökre megoldás?

Hasi görcsökre megoldás?

Figyelt kérdés
Holnap lenne egy nagyon fontos vizsgám, de már egy hete minden délelőttömet göcsölve töltöm, ilyenkor a hasam is megy, tanulni is alig bírok így, és nagyon félek, hogy emiatt nem fogok tudni rendesen teljesíteni. No-spát próbáltam rá szedni, de nem ér semmit, illetve - mivel gondolom, amúgy is a stressztől van az egész - valeriana relaxot, de nem segített az sem. Valakinek van valami ötlete, mit tudnék ezzel kezdeni?
2012. jún. 17. 08:51
 1/5 anonim ***** válasza:
El kellett volna már menned egy alapos kivizsgálásra!
2012. jún. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szorongó típus vagyok, úgyhogy elég jó eséllyel ez áll a dolog mögött, most pillanatnyilag egy tüneti kezelésnek is örülnék, az oki ráér nyáron. Amúgy amilyen mázlista vagyok, az utóbbi évemet más betegségek miatt dokitól dokiig rohangálással töltöttem, nem szeretném újra kezdeni, ha nem muszáj :)
2012. jún. 17. 09:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha már mindenáron szeretnél tüneti kezelést, talán a Buscopan-t próbáld meg, vény nélküli gyógyszer. Elég hatásosan oldja a simaizomgörcsöket.
2012. jún. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor megpróbálkozom azzal.
2012. jún. 17. 09:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Relaxálj, meditálj, tegyél meleg borogatást a hasadra, és igen a Buscopán, használ.
2012. jún. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!