Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik készítmény ajánlanátok...

Melyik készítmény ajánlanátok a csontok egészségének megőrzéséhez, erősítéséhez?

Figyelt kérdés

sok minden van a piacon, rengeteg calcium készítmény pl calcium sandoz stb..épp ezért nem tudok választani.

kinek mi jött be jobban? és ha lehet olyat szeretnék ami kevésbé tartalmaz káros anyagokat..

köszi


2012. jún. 17. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Tej:)

Nincs benne káros anyag.

Tehéntejet igyál, a kalcium beépüléséhez szükség van 2.6-2.8 % zsírtartalomra is, a tehéntejé 3.5-4 között van.

2012. jún. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
na igen ezen kívül értettem én, mert a tejet nem igazán szeretem, és épp emiatt, de azért köszi:)
2012. jún. 17. 11:03
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért kell mindig megkerülni a természetes utat...ilyen ez a modern társadalom.

Calcium Sandoz, de a magas kálcium tartalmú készítményekkel vigyázz, este fogyaszd őket, mert hirtelen álmosít, rontja a koncentrációkészséget, reakcióidőt.

2012. jún. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igazad van teljesen, próbálok inni tejet, de tényleg nem szeretem sem a yoghurot szóval az egész tejtermékkel bajom van, a sajtot se szeretem...
2012. jún. 17. 11:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha már tejet iszol, és a kalcium miatt iszod, tényleg próbálj tehéntejet inni, szükség van a benne lévő zsírra. Több kalória van benne, de egészségesebb is:)
2012. jún. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi
2012. jún. 17. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!