Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fáztatok már meg légkonditól?

Fáztatok már meg légkonditól?

Figyelt kérdés

2012. jún. 17. 23:10
 1/10 anonim ***** válasza:
De még hogy! Volt,aki arcidegbénulást kapott tőle.
2012. jún. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én igen
2012. jún. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én már tüdőgyulladást is kaptam tőle . Nagyon meleg volt tavaly a házban és be állítottam a legnagyobb teljesítményre és hogy folyamatosan mennyen . Az ágyam pont alatta volt és póló nélkül elaludtam alatta és rám fújta a hideg levegőt és mikor felkeltem hogy fázok addigra már lehűtötte a szobát 18 fokra
2012. jún. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

aha.

ha a kocsiban megy a klíma, mindig megfázok utána :S nagyon nem bírom a légkondit.

2012. jún. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A klímát minden szezon előtt tisztítani kell.A másik dolog amit sokan elrontanak hogy nyáron 18 fokot csinálnak mind az előző válaszoló.Csak kisebb hőmérséklet különbséget szabad vele.30 fokból 25 fokot csinálhatsz de 30 fokból 18-at semmiképpen.
2012. jún. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ebben igazad van hogy a klímákat rendszeresen kell tiszttani mert sok szennyeződés leragad bennük . Egyébként nálam ne a 18 fok volt a gond hanem elaludtam alatta .
2012. jún. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Megfázni nem, de az ízületeink már gyulladtak be tőle.

Akkor még nem gondoltuk, hogy ilyen előfordulhat.

Már megtanultuk helyesen használni.

2012. jún. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen. Itthon nem, mert nem a szobákban vannak a klímák, hanem az előterekben, ahonnan eljuthat a szobákba a hűvös, így fenntartanak egy kellemes hőmérsékletet, de nincs olyan veszélye, hogy közvetlenül ér valakit huzamosabb ideig, max míg átmegyünk ezeken a tereken. Autóban sikerült megfáznom tőle most tavasszal, mikor bejött először a nagy meleg. Én nagyon nem bírom a meleget, így ahogy beindítom az autót max fokozatra állítom a klímát és magamra irányítom amíg nem érzem, hogy már kicsit kezdek lehűlni és nincs olyan melegem. Onnantól az ablakra van irányítva alacsonyabb fokozaton, hogy az egész belső teret hűtse. 4 hétig küszködtem arcüreggyulladással, de ez nem rettentett el a klímahasználattól, ma is ugyanúgy fújattam magamra miután kijöttem a boltból és bepakoltam egy csomó cuccot a csomagtartóba a tűző napon, és akkor is, mikor a szoliból jöttem ki. Ez kb. 1-2 perc, míg telibe magamra fújom, utána leállok vele... :D
2012. jún. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen. Itthon nincs légkondi, de mindenhol máshol, például boltokban van. És elég egy félórát eltölteni, míg az ember kenyeret vesz, nagyon könnyen meg lehet fázni. Főleg, hogy némely boltban borzasztó hideg van. Kint harmincöt fok, bent a boltban tizennyolc. És most itt ülök, és taknyos vagyok.
2012. jún. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
nemrég én is megfáztam tőle
2012. jún. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!