Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tompa füldugulásra jó a...

Tompa füldugulásra jó a multivitamin?

Figyelt kérdés
Ez segít hogy ki duguljon a fülem? Kicsit tompaban hallok vele,meg kattog.. De mar jobb mint 4 napja..akkor tök dugult volt..

2012. jún. 18. 08:26
 1/6 anonim ***** válasza:
A kövirózsa jobb.Esetleg úgy gondolod, hogy vitamin hiány okozta a füldugulásodat?
2012. jún. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem voltál náthás? Ha igen, akkor használj 2-3 napig orrcseppet, mert lehet a hurut ment a füledre.
2012. jún. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért segítene bármilyen vitamin a füldugulásban?
2012. jún. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én sem értem, hogy miért lenne jó a multivitamin.
2012. jún. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
csak azért kérdezem, mert olvastam valahol hogy jó rá! egyik napról a másikra jött, most lesz holnap egy hetes.. hol kidugul, hol bedugul.. olyan érzés mintha 10 éve dugult lenne.. napi 3x1 orrcseppet cseppentek... szerintem a huzatól lett.. múlthéten szerdán délután éreztem hogy tompább.. utána másnap reggel jó volt, nem törődtem vele, és délutánra bedugult.. és azóta szenvedek, hol jobb hol rosszabb.. kamilláztam, fül gyertyáztam, sóztam,ki mostam..
2012. jún. 20. 20:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Audiológia --> Hallókészülék !
2012. jún. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!