Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ti mit tennetek? Visszamennete...

Ti mit tennetek? Visszamennetek a nogyogyaszhoz?

Figyelt kérdés

Mar 3 eve jarok a jelenlegi nogyogyaszomhoz. Negyed evente.iratok tablettat es evente megvizsgal. A vizsgalat dija 10.000 forint. Ma voltam vizsgalaton, ami ugye egy ket perc alatt lezajlott.. Meg kozbe beszelgettem vele a nyaralasrol par mondatot, majd mondtam neki, hogy akkor 3 honap mulva jovok gyogyszert iratni. Majd elindultam az ajto fele es o felallt( kiengedett. Mar a mz utcan setaltam, amikor lefagyott az arcom..ed eszembe jutott, hogy en nem is fizettem... Ajtora ki van irva a vizsgalat dija, igy tudom mennyit kell fizetni, de vhogy oylan volt, mintha csak sima gyogyszerert.jottem volna es tok nyugodtan kisetaltam. O nem jegyezte mwg es nem is mondta magatol se, hogy akkor ennyit ker. Amugy magandoki. Nagyon szimpatikus, rettento nornalis. Szerintetek kiment a fejebol neki is vagy csak nem akart szolni? Bar nek tudom elkepzelni, hogy miert nem szolt??? Eskuszom nem volt szandekos, nem is mernek ilyet elsunnyogni, tenyleg velrtlen volt, hogy nem fizetem. Legkozelebb kb szeptemberbe megyek hozza.

Ti mit tennetek a helyembe???



2012. jún. 18. 23:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Én mihamarabb visszamennék és kifizetném.
2012. jún. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!