Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi vesz rá egy felnőtt embert...

Mi vesz rá egy felnőtt embert arra, hogy ne mosson kezet pisilés után?

Figyelt kérdés

Egyszer feltűnt, és az azóta eltelt sok hét alatt megfigyeltem a WC-ből kiszűrődő zajok alapján, hogy az anyósom a dolga elvégezte után az esetek 2/3-ában nem mos kezet. (Gondolok itt arra, hogy a WC lehúzás hangja után 2 másodperccel már kint is van, és a csap hangját egyáltalán nem hallani.) Az arányokból gondolom, hogy pisilés után van ez.

Ez csak akkor különösen visszataszító, ha ezt főzés közben csinálja.

Van valakinek valami ötlete?



2012. jún. 19. 12:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Mi vesz rá egy felnőtt embert arra, hogy az anyósa után hallgatózzon.
2012. jún. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Mi vesz rá egy felnőtt embert arra, hogy egy másik ember vécézése után hallgatózzon?
2012. jún. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A vizelet elméletileg nem tartalmaz baktériumot, ha csak nincs betegsége.
2012. jún. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
58%
Nagyon sokan nem mosnak kezet, sajnos diplomásak is, ezt már én is észrevettem és engem is zavar!
2012. jún. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
Például az veszi rá a hallgatózásra, hogy utána abból az ételből eszik, azt a kilincset fogja meg, stb, amit a másik mosatlan kézzel fogott meg.
2012. jún. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én anyósom nagy dolga elvégezte után se mos kezet, amióta ezt észrevettem külön főzök.
2012. jún. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"A vizelet elméletileg nem tartalmaz baktériumot, ha csak nincs betegsége."


Valóban, csak a WC papír, az öblítő gombja és a kilincs tartalmazhat ezerféle baktériumot, fekália nyomokat.


Ennek nagyon sokan nem tulajdonítanak jelentőséget egészen addig, ameddig nem szednek össze vagy nem adnak át egy jó kis betegséget maguknak vagy a családtagjaiknak. ( Pl.szalmonella, e.coli)Aztán szépen ráfogják a romlott ételre.

2012. jún. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Akkor ennyi erővel percenként mossunk kezet :D
2012. jún. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló!

Mindenhol találkozunk különféle kórokozókkal, de azért legyünk őszinték a WC egy olyan hely, ahol ezek fokozottan előfordulnak. De ha te úgy gondolod, akkor nyugodtan hagyd el a kézmosást, engem nem zavar ameddig nem kell veled találkoznom vagy nálad ennem.

2012. jún. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kutatások szerint mindenki annyira vigyáz a wc területre, hogy azok a legtisztábbak.
2012. jún. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!