Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ettől fájhat a vesém?

Ettől fájhat a vesém?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt éjjel az öcsémmel kellett aludnom, egy vékonyabb pléddel takaróztunk közösen. Mindig lehúzta rólam, de nem foglalkoztam vele, szóval félig kitakarózva aludtam, néha a hasam, néha a hátam volt kint, attól függ, hová fordultam. Nem csináltam belőle ügyet, mert nem volt hideg. Tegnap óta eléggé fáj a vesém, arra gondoltam, hogy talán megfázott, de nem értem, tényleg meleg volt. Szerintetek? Orvoshoz csak holnap vagy azután tudnék elmenni, de reménykedem, hogy addigra elmúlik. Ha veszek be fájdalomcsillapítót, az átmenetileg segít?
2012. jún. 19. 12:49
 1/2 A kérdező kommentje:
Egyébként iszom eleget, napi 3-4 liter folyadék meg van. Ebben az időben nem is nehéz :)
2012. jún. 19. 12:50
 2/2 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz.Minden képp!
2012. jún. 20. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!