Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Begyulladt a nagylábujjam,...

Begyulladt a nagylábujjam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
már naggyábol 1 hete begyulladt a bal nagylábujjam a köröm szélén de nagyon..:S anyukám szerint benőtt már a köröm azért is ilyen, azért tudja mert neki is ilyen volt és megkellett 'müteni' (csak egykis bevágás) és nemtudom hogy most velem milegyen, mert jövöhéten vasárnap táborba megyek. ápolni probáljuk de csütörtökönmegyünk orvoshoz .. akinek már volt hasolno vagy valami ilyesmi neki kellett müteni és mennyi ideig tartott mire begyógyult? mert most vasárnap is megyek balatonra 3 napra de maximum egyszer mennénk fürdeni... és balatonra is meg táborba is szeretnék menni, szóval nem szeretnék lemaradni emiatt.. :(
2012. jún. 19. 12:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Nézd: minél előbb kezelteted annál könnyebb a helyzet, most még nem hiszem, hogy műtét kéne, egy pedikűrös rendbe tudja hozni. Nekem másfél évig volt begyulladva, lényegében a saját hanyagságomból, ez alatt én is strandoltam, mindent csináltam amit először, csak hát köszönhetően annak, hogy eddig halogattam 3-szor kellett műteni később, mire rendbe jött, szóval nem célszerű sokáig halasztani, de ha csak Balatonozás után mész el megcsináltatni, abból nem hiszem, hogy baj lesz.
2012. jún. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hátjó de ha utána megyek, attol még utána mehetek táborba is??:(
2012. jún. 19. 17:43
 3/3 anonim ***** válasza:
valószínűleg a pedikűrös megoldja a problémádat, igazából abban az esetben nem tudom mi a teendő utána, de valsz. semmi komoly. Ha műtét kerül a sor akkor alapvetően két lehetőség van: a TB által támogatott az az, hogy leszedik a teljes körmödet, ez meglehetősen kellemetlen lehet. Én rááldoztam egy kis pénzt, és lézeresen csináltattam meg, utána gyakorlatilag már másnap mehettem ahova akartam, a fürdéssel (tóban pl.) azért úgy 1-2 hetet várni kellett volna, de mivel egyik műtétem se volt strandszezonban ezért nem igazán kérdeztem rá erre.
2012. jún. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!