Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Attól mert pánikbeteg vagyok...

Attól mert pánikbeteg vagyok még ihatok alkoholt?

Figyelt kérdés
Nem állok gyógyszeres kezelés alatt. Napi 1-2 citromfű teát iszom. 20/F
2012. jún. 20. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Túlzásba nem vinném. PÁnikbetegség esetén sokszor előfordul, hogy bármilyen testi rossz érzés képes rohamot kiváltani. Szóval ne legyél másnapos! A citromfűtea jó ötlet, de azért jó lenne, ha szakemert keresnél. Az autogén tréning egy nagyon jó kis módszer, tizenpár alkalom az egész egy oktatóval, és jó eséllyel megoldja a problémádat. Sok iskert és kitartást! Ebből már sokan kimásztak, csak el kell kezdeni!
2012. jún. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Véleményem szerint én már mászok ki fele. Amikor kezdődött az egész (4-5 hónapja) sokkal rosszabb volt. Teljesen ismeretlen volt számomra ez az egész. Ijedség, rohamok stb.Voltam Ekg-n, feltettek 24órás megfigyelőt, voltam laboron, sehol semmi eltérés. Alig mertem társaságba menni nehogy rám jöjjön ez a szar. Mára már úgyvagyok a pánikkal hogy kapja be. Eljárok focizni haverokkal strandolni, iszogatni, sátrazni...akármi.De sajna még nem teljes a gyógyulás mert ha el kell mennem valahova kötelező jelleggel akkor rosszul alszom, forgolódok, esetleg ha várakozok valamire akkor előjön. De gyógyszereket nem vagyok hajlandó szedni. Teákat max. Kitartó vagyok.
2012. jún. 20. 16:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kell bogyókat szedni, egyetértek. Akit tehetek, lebeszélek róla. DE azért ezeken kívül vannak más módszerek: pl. tényleg az autogén tréning, esetleg kognitív tanácsadás.
2012. jún. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ahhoz, hogy valaki ilyen bogyókat vegyen be tényleg vagy lelki gyengeség kell. Véleményem szerint. A gyógyszer is csak azt jelzi, hogy nem bírja megemberelni magát az illető. Tudom, hogy ez a betegség elég kellemetlen. De ami nem öl meg az csak erősebbé tesz.Maradok a teáknál, a sportnál és a haveroknál.:)
2012. jún. 21. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!