Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elmenjek vele orvoshoz? :S

Elmenjek vele orvoshoz? :S

Figyelt kérdés
A teraszról lesétálva kibicsaklott a lábfejem és elestem. Kb. 3 perc kellett és már rá tudtam állni, de még fáj ha használom. Nem igazán lilult be, csak feldagadt. Nem akarok orvoshoz menni, csak ha nagyon muszáj. Van veszélye annak ha nem kezelik?

2012. jún. 20. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, ilyenen emberek láb nélkül maradnak.. amputálás lesz a következménye..
2012. jún. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
borogasd be éjszakára, és ha holnapra sem megy le a dagadás, menj orvoshoz.
2012. jún. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az lesz, köszönöm!
2012. jún. 20. 21:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Inszalagszakadás, porcleválás...semmiségek, ha egy lábbal is boldogulsz. Sajnos, az, hogy nem fáj, nem jelent semmit. Anyukámmal szépen végigültem pár órát a sürgősségin, és nagyon tanulságos volt! Volt olyan, aki csak azt mondta, nem igazán esik jól neki ránehezedni a lábára: az orvostól (miután látta a röntgent) egyenesen a gipszelőbe küldték. És hogy mennyire nem elrettentésül mondom: nem ő volt az egyedüli, aki így járt.
2012. jún. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na mi lett a vége?
2012. jún. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5. válaszoló:

Szerencsére nem kellett vele elmenni orvoshoz, pár nap alatt jelentősen enyhült a fájdalom, és eltűnt a dagadás. Mostanra pedig már egyáltalán nem fáj, csak ha megnyomom azon a ponton, érzem hogy ott volt valami.

Ezentúl jobban vigyázok :D

2012. júl. 4. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!