Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A drognak és az alkoholnak...

A drognak és az alkoholnak kb. ugyanaz a hatása? Mindkettő bódultságot okoz? Melyik a hatásosabb?

Figyelt kérdés
Melyik a drágább és jobb?
2012. jún. 21. 09:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A drog egy gyűjtőnév, tehát nem összehasonlítható egy konkrét dologgal.

Mellesleg az alkohol is drog, csak a jogállása jelenleg olyan, amilyen.

2012. jún. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem ugyanaz a hatása, már csak azért sem, mert drogból rengeteg féle van, és mind másképp hat.

(van, ami egyáltalán nem bódultságot okoz, hanem pont fordítva, nagyon is éber leszel tőle)

Mindegyik tudatmódosító, de az agy egy bonyolult szerkezet, és mindegyik másképp hat rá.

Hogy mennyire hatásos, az relatív, alkoholból is lehet halálos adagot inni, ez a drogoknál is a mennyiségtől függ.

Drogokból általában kevesebb kell, és jobban szétcsapja az agyad.

De pl a könnyűdrogok hosszú távon tized annyira sem ártalmasok, mint az alkohol.

Az ár szintén változó, óriási különbségek vannak.

Piából is tudsz venni 50.000-ért is egy üveg pezsgőt, meg 500-ért is.

2012. jún. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Füves cigi hasonlít leginkább a piára de erősebb annál.2500ft-ért szoktam venni egy gramm füvet amiből kijön kb két szál (ha erősebb cigit akarok akkor csak 1).Én jobban szeretem az alkoholnál. fű hatásai : zsibbadnak a testrészeid, k*rvára kell röhögnöd,pirosak lesznek a szemeid ,szédülsz,romlik az ítélő képességed és az időérzéked (nekem 10 perc 2 órának szokott tűnni . De viszont nem leszel másnapos tőle,esetleg szédülsz . (ezek a tünetek egyén függők ,mindenkinél más).
2012. jún. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sajti. Ennyire "mohó" vagy, vagy csak nincs mérleged? :) Annak, aki még sohasem próbálta, ne mondj olyat, h 1et 2felé. :) Too much.
2012. júl. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!