Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A meleg okozhat vízvisszatartást?

A meleg okozhat vízvisszatartást?

Figyelt kérdés
2012. jún. 21. 10:26
 1/6 Robi.88. ***** válasza:

Sztem nem a meleg lehet a hibás, mert logikusan ilyenkor többet izzadunk stb!

Írj pár szót magadról h mi a gond stb és akkor lehet tudunk vmi értelmes választ talalni:)

2012. jún. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

igen, nekem is ez a fura, hogy többet izzadok, és mégis tiszta pufik az ujjaim, sőt mindenhol látom magamon. a súlyom is nőtt, pedig diétázok már jó ideje.

máskor is volt már, hogy nap végére valamennyit felpuffadtam, de az másnap reggelre lement, most pedig nem akar.

kb. akkor kezdődött amikor bejött ez a nagy meleg.

ja, és 22/N

2012. jún. 21. 10:46
 3/6 A kérdező kommentje:
és nem hízhattam, sőt fogynom kéne, de mégse. és nem menstruáció előtti tünetek se.
2012. jún. 21. 10:49
 4/6 Robi.88. ***** válasza:

sportolsz is mellette?

Diéta mit jelent? kevesebbet eszel stb v koplalsz?

2012. jún. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

nem sportolok, de nem is lazsálok itthon egész nap.diéta alatt kalóriacsökkentést értek. kb. 1500 kalóriát eszek, eddig 13 kg-t fogytam, januárban kezdtem. nem iszok cukros lötyiket, kiiktattam a rágcsákat, próbálok több zöldséget enni, tk. kenyeret eszem, sőt sok mindenhez nem eszem kenyeret amihez régen ettem.

igaz, az utóbbi pár napban fehér kenyeret ettem, talán lehet ez a gond? azért ezt elég valószínűtlennek gondolom.

2012. jún. 21. 11:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, okozhat. Ilyen melegben lassul a keringés, így felvizesedhet a szervezet.
2012. jún. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!