Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Természetes gyógymódok izzadás...

Természetes gyógymódok izzadás ellen?

Figyelt kérdés
Ebben a nyári hőségben nagyon elkezdtem izzadni, főleg a hátam, de a hónaljam is, rendszeresen (heti 3x-4x) sportolok, egészségesen étkezem, nem vagyok valami stresszes típus sem. Apukám is ugyan ilyen. Dezodorokból már elég sokat kipróbáltam, a hónaljamra használnak is, de ezek elég károsak, főleg ha naponta többször is használja az ember, illetve ezt a hátamra nem tudom használni. Nem a szaggal van bajom, mert nem vagyok büdös, csak zavaró, hogy foltok vannak a pólómon. Arra gondoltam, hogy valamilyen természetes módot kéne kipróbálnom, hátha segít. Milyen gyógymódok vannak, esetleg tapasztalatokat tudtok mondani? :)

2012. jún. 17. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
tesóm vett egy bio dezodort, ami állítólag rettenetesen egészséges, csak éppenséggel ugyanúgy izzad is tőle, meg büdös is a tetejében. Mondtam neki, kenjed magad aluminiumos deóval, az legalább ér valamit, nem érdekel a fenenagy egészségtudat. Egyébként a Rexonát ajánlom, habár azt mondtad nem vált be semmi. Nekem is vannak foltok, ami csak amiatt rossz, mert nehezen mosható. Állítólag a botox injekciók megszüntetik az izzadást, nem tudom, megfelelne e neked ez a módszer. A neten sok fórumon foglalkoznak a problémával, esetleg olvassgass közülök. Én egyedül ezt a bio-deót nem ajánlom, büdös,hasztalan és 3x annyi, mint egy deostift!
2012. jún. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A hónaljamra az Oldspice stift dezodorok használnak, ilyet is használok, nem hangsúlyoztam ki, de főképp a hátammal van a baj, mert azt dezodorral még sem kenhetem be, most olvasgattam, ha citromosleves vattával bekenném, aztán szárazra törölném, az talán használna. Kipróbálom :)
2012. jún. 17. 21:29
 3/6 anonim ***** válasza:
szódabikarbónát is hallottam már, nemtudom milyen formában, csak egy tipp
2012. jún. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem erre csak 1 megoldás van, az izzadságot nyilván nem tudod eltüntetni, a foltokat sem. Viselj olyan ruhát, színt amin nem látszik az izzadság (pamut, fekete, fehér felsők).Ez a legegyszerűbb.
2012. jún. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:) Ezt a citromleves megoldást kipróbálom, és igen általában fehér, vagy világos pólókat/ingeket hordok, amin nem látszik, de akkor sincs a legjobb közérzetem tőle.
2012. jún. 17. 21:34
 6/6 anonim ***** válasza:
A természetes deókban lévő Szódabikarbóna és kukorica liszt feladata a nedvesség felszívása.A zsálya izzadsággátló és antibakt. hatású. Citrusfélék baktériumokat pusztítanak.
2012. jún. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!