Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Létezik, hogy ilyen hőségben...

Létezik, hogy ilyen hőségben felfáztam?

Figyelt kérdés

Pár napja, hogy ilyen hőség van, minden tárva nyitva, én odakinn a fűben is mezitláb járkálok, de nem öltöztem nagyon le. Hosszú vékony nadrág, atléta.


Kb 2-3 napja olyan fura a közérzetem, hapcizok néha, és ma olyan tüntem is előjött, ami keservesen kínoz.


Majd kicsordul a könny a szememből, amikor pisilek, úgy fáj. DE ez pikk-pakk ma jött elő, tegnap még nem fájt, nem csípett.


2012. jún. 21. 21:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
lehet, én rendszeresen augusztusban szoktam...ki tudja mitől?
2012. jún. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én két évvel ezelőtt jártam úgy, hogy a legnagyobb hőségben fáztam fel. Én is csodálkoztam, de a doki azt mondta, hogy a felfázást nem csak a hideg, hanem a bacik is okozzák, és azoknak mindegy, hogy milyen az időjárás. Menj el dokihoz minél előbb, mert sajnos ez magától nem lesz jobb.

Jobbulást!

2012. jún. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, mert ez általában bakteriális fertőzésből adódó hólyaggyulladás, és semmi összefüggésben nincs a hőmérséklettel.
2012. jún. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Én arra tippelek, hogy mezítláb járkáltam itthon napok óta. De nem gondoltam volna, mivel a beton forró.


Vagy ahogy leizzadtam és ért a szél?


Nem tudom, de iszonyatosan szenvedek most. :(

2012. jún. 21. 21:39
 5/14 anonim ***** válasza:
Most írtuk, hogy legtöbbször nem hideg miatt van. Menj orvoshoz!
2012. jún. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Kb 2-3 hónapja volt egy ilyenem, akkor kaptam tablettát és elmúlt. Előtte is gyakran felfáztam, de soha nem fordult elő, hogy orvoshoz kelljen mennem vele, kiéve akkor.


Most az a nagy baj, hogy nem vagyok otthon, hétfőig nem is leszek. Max patikából tudok szerezni valamit. De mégis mit?

Nem fognak hülyének nézni, hogy felfázásra kérek orvosságot 35 fokban? :(

2012. jún. 21. 21:42
 7/14 A kérdező kommentje:
Tudom, olvastam, csak pont egy időben írtuk. :)
2012. jún. 21. 21:42
 8/14 anonim ***** válasza:
dehogy néznek hülyének. Én ilyenkor kamillateát is szoktam inni és kamillás fürdő, nekem szokott segíteni.
2012. jún. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem néznek hülyének, csak az a baj, hogy recept nélkül alig van erre valami. Próbáld meg az Urogin cseppeket, és szedj tőzegáfonya kapszulát + rengeteg víz, min. 3 liter/nap.

De ha súlyosbodik, vagy véres lenne a vizeleted, akkor azonnal orvos, akár ügyelet is jó!

2012. jún. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem csak lehet, minden felfázás bakteriális fertőzés valójában, csak fogékonyabbak rá az emberek a hideg szezonban. Ha tényleg annyira rossz menj vele orvoshoz, senki sem fog hülyének nézni emiatt.
2012. jún. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!