Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Székesfehérvári új sztk-ba...

Székesfehérvári új sztk-ba telefonon is lehet időpontot kérni?

Figyelt kérdés

2012. jún. 22. 09:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Az új alatt azt érted, ami a kórház mellett van? Csak azért kérdezem, mert én csak azt az egyet ismerem. Oda lehet telefonon is időpontot kérni, én reggel próbálkoznék vagy délelőtt. Dél környékén már nem szokták felvenni a telefont. És így általános, hogy 3x-4x hívja őket az ember, mire felveszik.
2012. jún. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen arra gondoltam, közben utána néztem a tel.számnak és 1 órakor hivtam őket pénteken 2szer is, de semmi. Majd akkor hétfőn felhívom őket. köszönöm
2012. jún. 23. 21:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit :) Próbáld reggel hívni őket, olyan 8 óra felé és ha nem veszik fel 1-2 hívásra, akkor ne add fel. Kitartónak kell lenni.
2012. jún. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen csak ezzel az a baj, hogy amig elmondja a nőci a felvett szöveget, hogy minek a számát kell bemondani, eltelik egy perc és az már kiszámlázásra kerül :D tehát annyira sokszor nem próbálkozok :)
2012. jún. 24. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!