Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a térdemmel?

Mi lehet a térdemmel?

Figyelt kérdés
Tegnap délután rosszul léptem, és azóta alig tudok rálépni a bal lábamra, mert a térdem belső felénél eléggé fáj. Ha bejáródik (mert ugye nem ülhetek egész nap), akkor elviselhetőbb, de még véletlenül sem tudok teljesen rálépni. Jobban fáj, ha állva próbálom behajlítani, viszont kinyújtani sem tudom teljesen. Aludni sem nagyon tudtam tőle. Lehet, hogy csak meghúzódott egy izom?
2012. jún. 22. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább a porccal lesz ott a baj!
2012. jún. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mivel az orvos is csak akkor tud valamit mondani, ha megnézi esetleg elküld röngenre, szerinted itt fog tudni valaki valami okosat mondani?

Ha holnapra sem múlik el szerintem menj vele orvoshoz. Addig meg borogasd, pócold fel. De úgy, hogy a bokád alá tegyél párnát, és a térded a saját súlyától egyenesedjen ki. De ha fáj tőle, akkor inkább ne csináld, ne erőltesd.

2012. jún. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem lát bele senki sem a röntgenen kívül, de most nem tudom megoldani, hogy elmenjek a balesetibe, a férjem dolgozik és nincs kire hagynom a 15 hós babámat :-( szóval marad a tippelés és a kenegetés. Csak kíváncsi voltam, hogy valakinek van-e tapasztalata, hogy milyen fájdalom lenne a csak húzódás és pl.a porcleválás, ahogy az első is említette... remélem nem az utóbbi lesz, mert akkor nem úszom meg a dokit.
2012. jún. 22. 14:08
 4/4 gelazso ***** válasza:
Egy kis türelem. Lehet hogy magától rendbejön.Ne strapáld és egy kis termálfürdö lehet hogy jót tesz amennyiben nincs megdagadva.
2012. jún. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!