Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a térdemmel? Szóval,...

Mi lehet a térdemmel? Szóval, kb egy éve fociztam, akkor letapadt a bal lábam, majd roppant egy hatalmasat a térdem, bedagadt.

Figyelt kérdés

Másnap elmentem vele az ügyeletre, megröntgenezték megnézték, azt mondták, hogy csak húzódás semmi komoly.. lassan teltek a hetek, nem éreztem fájdalmat, tudtam hajlítani minden. Majd rá 2 hónapra elmentem megint focizni.. Nem volt semmi probléma, úgy kb az edzés felénél nem tapadt le a lábam, hanem futás közben megint roppant egy hatalmasat és ugyszint bedagadt.. most eltelt egy év, és néha, ha rosszul lépek érzem, mintha szét akarna "csúszni" gondlom a szalagok megnyúltak vagy ilyesmi.. vélemény? esetleg egy "térdgumi" vagy mi megoldaná a dolgot? Ja és azóta nem fociztam de nagyon hiányzik.. orvoshoz azért nem fordultam, mert reméltem, hogy helyrejön..:\



előre is köszi


2012. ápr. 26. 19:06
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!