Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? SEGÍTSETEK KÉRLEK

Nojiika kérdése:

Mi lehet ez? SEGÍTSETEK KÉRLEK

Figyelt kérdés
Már egy pár hete csípéseket vettem észre a lábamon, nem olyat mint a szúnyogé hanem sokkal kisebb de nagyon viszket!! Nem tudtam mitől van, aztán egyszer pici szúrást éreztem a lábamon odanéztem és nagyon pici , hosszúkás bogarak voltak rajta, nem tudtam leütni őket mert nagyon gyorsan elugrottak. Az már biztos, hogy az csípett meg de hogy miaz és mit lehet ellene tenni nem tudom! Segítsetek KÉRLEK!

2012. jún. 22. 17:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Bolha?
2012. jún. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem bolha.. azt felismerem ez a bogár kisebb mint a bolha
2012. jún. 22. 18:03
 3/10 anonim ***** válasza:

de hol csipett meg? udvari fuben? agyban? erdoben?

ha hetek ota nem mulik mutasd meg dokinak

2012. jún. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mindegy.

Mosd le szódabikarbonátos vízzel a csípések helyét, én kendd be valami antihisztamin-os kenőccsel. / Fenistil/, és ne vakard!

2012. jún. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
bent a lakásban csípett meg
2012. jún. 22. 18:12
 6/10 anonim ***** válasza:
Van házi állat? Szerintem tuti bolha lesz az.
2012. jún. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Van bent egy cica. de ha bolha akkor mit csináljak mossam át a szőnyegeket ecetes vízzel meg mindent?
2012. jún. 22. 18:18
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát ha bolha akkor mindent le kéne fújni bolhairtóval utána alaposan takarítani. És a macskát is le bolha irtózni, sőt a féreghajtó sem árt, mert azt beszélik, hogy amelyik macska bolhás az férges is. (nem tudom mi az összefüggés, de ártani nem fog)
2012. jún. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
oké! köszönöm a segítséget :)
2012. jún. 22. 18:27
 10/10 anonim ***** válasza:
poloska is esélyes
2013. jún. 2. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!