Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Azt olvastam hogy az őrölt...

Azt olvastam hogy az őrölt szerecsendió joghurtba szórva hasonló hatassal van mint az LSD . Ez igaz?

Figyelt kérdés
Nem akarom kiprobalni csak kiváncsiságból kerdezem:DDDD szoval kimeljetek az ilyen kommentektől:D

2012. jún. 22. 19:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Baromság. Nyugodtan kipróbálhatod. Eszel egy ízesített joghurtot.
2012. jún. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ahha ertem:D amugy milyen íze van?:D
2012. jún. 22. 20:02
 3/9 anonim ***** válasza:
2012. jún. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 an00nym ***** válasza:

nem, minden tudatmódosító más és más, csak az LSD olyan mint az LSD, de a szerecsendió is tudatmódosító megfelelő mennyiségben, mondjuk 30g fölött, ha érdekel a téma itt olvashatsz róla

[link]

2012. jún. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi:D
2012. jún. 27. 19:08
 6/9 Alaque ***** válasza:
Én, hál' istennek, pont elkerültem az ominózus szerecsendiós bulit, amit minden haverom a földön fetrengve vagy a vécébe hajolva töltött, ugyanis olyan pszichedelikus élményben volt részük, hogy zöld lett a fejük, és a gyomortartalmuk a szájukon távozott. Ne mérgezd magad fölöslegesen. Az LSD nem túl drága. Ha meg nem akarsz alvilági ügyekbe keveredni, vagy egyszerűen természetpárti vagy, akkor egyél hajnalkamagot vagy varázsgombát. Azoknak legalább nem merül ki a hatásuk legrosszabb hányingerben, amit valaha átéltél. :)
2012. júl. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
oke koszi a valaszt:D
2012. júl. 18. 22:17
 8/9 anonim válasza:
Igen olyasmi mint az lsd. Reggel megcsinálod berakod a hűtőbe az alatt összeérik. Este megeszed. És másnap reggel majd arra kelsz hogy a falak mozognak szivárványt pisilsz stbstb. De ez persze ne drog csak halucinogén. Olyan mintha álmodnál. De persze mindenkiben más hatása van. Van akire nem hat. Ha lsd-hez hasonlítod akkor még az is igaz hogy nem marad benned backflash a gombánál sem
2014. jún. 29. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hatásában köze nincs az lsd-hez. De ha valamihez hasonlítani kéne akkor inkább az mdma
2020. jún. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!