Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van itt valaki aki hasonló...

Rajzos13 kérdése:

Van itt valaki aki hasonló gondokkal él?

Figyelt kérdés

3 éve kezdődött nálam egy ilyen időszakos betegség pontosan nem tudom mi ez de a tünetek alapján agorafóbia lehet. valamiért mindig az év ugyanazon szakaszában jön elő h nem tudom elhagyni a házat illetve az utcán nagyon rosszul vagyok már a gondolattól is h ki kell mennem egyszer szó szerint olyan érzés mintha halálos veszély fenyegetne állandóan ás emiatt szorongok de nagyon még itt a házunkban is egy kicsit de kint az utcán egy bizonyos idő elteltével szó szerint leblokkol az agyam és csak menekülnék haza bárhol is vagyok. és ezért nem hagyom el a házat mert félek tőle h elvesztem az önkontrollt valahol...


ezért keresek hasonló problémával küzdő embereket akikkel legalább beszélgeti tudnék!



2012. jún. 11. 10:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Volt az életemnek egy ilyen szakasza. Fél évig nem mozdultam ki a lakásból.

Aztán egyszer erőt vettem magamon, elmentem új munkahelyet keresni. Rögtön felvettek és rendbe jött az életem.

Azért az extrémen zsúfolt helyeket még mindig kerülöm, de ez már szerintem nem fóbia.

2012. jún. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nekem is 6 hónapig tartott eddig mindig és szinte minden évben április,május környékén előjön és onnantól fél év amíg egyáltalán ki merek menni ja és csak 22 éves vagyok..
2012. jún. 11. 10:28
 3/6 A kérdező kommentje:
ja és nekem nem egyszer jött ez már ki tavaly is tavaly előtt is és idén is kezdem úgy érezni h soha nem lesz vége ennek. a legrosszabb benne az h én vagyok a hibás h ez előjön újra és újra mert sajnos az elmúlt 6 évben elég sok canabist szívtam és ez váltotta ki illetve ezt próbáltam "gyógyszerként" is alkalmazni de csak rontottam a helyzeten... ez szín tiszta emberi hülyeség mert sajnos függő voltam és részben ezért sem merem elhagyni a házat mert attól is félek h megint ugyanott folytatom ahol eddig...kilátástalannak látom a helyzetet..:(
2012. jún. 11. 10:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbálj valahogy jó társaságba keveredni és kerülni azokat akik belevihetnek a rosszba.
2012. jún. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tavaly óta tart ez nálam is :( és szinte minden hónapban hiányoztam pár napot a suliból :( de ez miattuk is van mert folyton bántanak, megaláznak :( szünetben és hétvégén se megyek sehova. Csak otthon ülök :( remélem, hogy szeptembertől minden rendbe jön az új suliban. 15/L
2012. jún. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát sok sikert a sulihoz! akik meg bántanak azokkal nem kell foglalkozni ennyi.. persze tudom könnyű ezt mondani..de másképp nem megy mert ha látják h fáj neked amiket mondanak/tesznek akkor csak még jobban csinálni fogják...az új iskola meg nagyon sokat fog segíteni új társaság, új barátok jót fog tenni a környezetváltozás..
2012. jún. 11. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!