Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet a Mononukleózis tünete?

Akos2222 kérdése:

Lehet a Mononukleózis tünete?

Figyelt kérdés

5 nappal ezelőtt kijött rajtam pár tünet... a nyakamon csomók keletkezdtek, amik még nem fájtak, de gyanúsak voltak, másnap bementünk az orvoshoz, aki elmondta egy vérvétel után, hogy valósziinű mononukleózis infectiosa, és hogy a májtesztem is rossz lett!! És ha nem tudnék enni és magas lenne a lázam, be kell feküdnöm fertőző osztályra!!

Otthon persze utánaolvastunk, mi is ez a betegség!

kiderült ,hogy nyállal terjed (barátnőm :P ) és hogy több tünete (pl a vizelet sötétedése, étvágytalanság)megvolt nekem!

már este köptem a rossz iizű, szagú váladékot a lavorba...

egész éjjel nem tudtam aludni, mivel levegőt nemnagyon kaptam... és az a borzongás ami bennem volt... sehogy sem éreztem magam jól, egyik éjjel sem ment az alvás valahogy...

Ospen antibiotikumot kaptam rá, B-komplex b vitamin-t, Celaskon C vitamint és a májamra Flavobion-t.

Lázam, csak második nap volt 1 órát.

Persze nem alszom egyik éjjel sem! Enni alig tudok valamit... (reszelt alma)

És most akkor a kérdés hogy észrevettem, hogy mióta kezdtek a dolgok durvábbra fordulni (nyirokcsomóknál)

Reggelente nincs erekcióm sem :P és ezt sehogy sem tudom elérni!!! Lehet ez a Mononukleózis tünete?

Meg még annyi, hogy ez a nyirokcsomó megnagyobbodás mikor múlik el? Mert már nem nagyon biirom sokáig!!


2012. jún. 24. 19:00
 1/3 anonim válasza:
Az annak, igen. Mi lett a vége a dolognak?
2012. aug. 29. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 picilanyom válasza:
Simán Mononukleózis. A nyirokcsomók, egy év után múlnak el, körülbelül. Én sem aludtam, az alvászavarok másfél évet tartottak nálam.
2012. aug. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1 hónapig tartott kb... aztán egyik nap még semmi változás, másnap már el is tűnt hál istennek :P
2012. szept. 20. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!