Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szeretnék hamarosan lefeküdni...

Szeretnék hamarosan lefeküdni a barátommal! Mit tegyek hogy ne fájjon? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Milyen tippeket tudtok adni,hogy kevésbé legyen fájdalmas?Azon kivül hogy lazítsak?Az igaz,hogy úgy annyira nem fáj,hogyha lassú a behatolás?várom a válaszokat!!!köszike!

16/L


2009. jún. 1. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha olyan vastag a szűzhártyád, akkor sorry, de fájni fog. A stresszelés valóban nem nagy segítség... Hát a barátod legyen ügyes és türelmes.
2009. jún. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én azt javaslom, hogy misszionárius pózban csináljátok, és ne félj rászólni ha gyorsan akar behatolni.

Én anno felül voltam, mert olyankor a lány irányít...bár ne tettem volna, mert úgy fájt. Nem is kicsit, pedig nem siettük el mi sem.

2009. jún. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Előjéték legyen (ujjazás.

és persze először csak lassan aztán ha már neked is jó akk gyorsíthattok a tempón.

2009. jún. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Hát csak a szokásos tanácsokat tudnám adni... az hogy lazíts az tényleg fontos, de a lényeg hogy majd ne arra gondolj hogy mi fog történni, hanem élvezd a történteket... és hogyha kellőképpen felizgulsz akkor nem fog annyira fájni, de nem törvényszerű hogy fáj, mert minden ember más és más... ÉS a lényeg hogy a barátod odafigyeljen rád. A lassú behatolás nem mindig a legjobb, valamikor jobb hogyha gyorsan történik a dolog mert akkor csak hirtelen fáéj egy kicsit... Remléem azért segítettem. Sok sikert:) ÉS ne aggódj!
2009. jún. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem kicsit sem fájt, de nem is görcsöltem miatta. Szerintem a természet ezt úgy találta ki, hogy nem vészes dolog. De az anyukámnál viszont nagy szenvedések árán történt mindez. Szerintem nemigen alkati dolog ez, inkább a lelki dolgokon múlik. Űgyhogy nyugodtan szabadulj fel.
2009. jún. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Az első alkalomhoz biztos h használnék síkosítót (akár gumi v krémet) mert az segíti a behatolást később persze nem kell...Amúgy nem kell túlparázni annyira nem fáj (max. az első-második mozgása ) de utána ez megtérül az is 100%
2009. jún. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lazíts ne gondolj arra h jaj istenem most mi lesz meg egyebek ha fáj akkor szólj de ha a pasi figyelmes ő is megkérdezi nekem nem fájt max2mp-re az elején am legyen sok petting előtte
2009. jún. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!