Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van az hogy ha a fültisz...

Miért van az hogy ha a fültisztitoval belenyulok a füleimbe akkor az egyikböl több zsir jön?

Figyelt kérdés
Gondoltam màr arra hogy lehet azon az oldalon fekszek amelyiken kevesebb jön és egyszerüen kicsuszik belölem vagy a kocsiban azon az oldalon van a fülem ahol az ablak és lehet hogyha levan huzva az ablak akkor egyszerüen kifujja a szél a fülemböl. Vagy lehet hogy szimplàn nem jo a fülem és nem termel elég kenö olajat?
2012. jún. 25. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztosan átnyomod az egyik füledből a másikba.
2012. jún. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 k4lm0p1r1n ***** válasza:
nekem is ez van, nem tudom és nem is érdekel miért. évek óta így van, semmi bajom.
2012. jún. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mert az egyik füledben több fülzsír keletkezik. Nem kóros. De ha naponta kipucolod a füled, akkor észre sem veszed a különbséget.
2012. jún. 26. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!