Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Pár hónapja az egyik mandulámo...

Pár hónapja az egyik mandulámon tüsző jelent meg, lehet tőle valami bajom, ha fültisztítóval levettem?

Figyelt kérdés
Semmi panaszom nem volt, se láz, se fejfájás, se orrfájás, se köhögés semmi, csak a fogamból vettem ki egy beleragadt kaját és így vettem észre, amúgy nem is láttam volna benyultam fültiszítóval és levettem, úgye nem csináltam rosszat? Köszönöm a válaszokat
2009. márc. 22. 17:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem, de legközelebb ne piszkáld!
2009. márc. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Semmi bajod nem lehet. Ha lejött fültisztítóval akkor meg már magától is lejött volna, szóval ezen ne is aggódj. A tüsző végeredményben valami oda nem illő dolognak a "kicsapódása". Minden oké lesz. Nem kell igazából betegnek lenned, hogy ez megjelenjen. Ha cigizel akkor is hajlamos megjelenni.
2009. márc. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!