Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen gyógymód, jó vese...

Milyen gyógymód, jó vese problémára? Nem voltam vele orvosnál, konkrétan nem tudom mi a baj, de több jel is utal rá.

Figyelt kérdés
2009. júl. 7. 19:13
 1/9 anonim ***** válasza:
de akkor miért nem mész el? sok féle veseprobléma lehet, a felfázástól a veserákig. sőt a kettőnek akár egyforma tünetei lehetnek....szal...urológus. vagy belgyógyász.
2009. júl. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sokat inni (napi 2 - 3 l), vesetea a herbáriából (hetente egy nap - de akkor egész idö alatt szaladgálni kell a WC-re), kevés fehérjét, sok zöldség-gyümölcsöt enni. Hetente egy ivós nap - akkor csak vizet meg gyümölcslét fogyasztani egész nap. (Nem lesz töle semmi bajod, én már évek óta csinálom. A vesetüneteim gyakorlatilag eltüntek, ha mégis eljön, akkor egy két napig 1 - 1 pohár veseteát iszok naponta.)
2009. júl. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

jah főleg ha vese elzáródása van akkor nagyon jó a töménytelen mennyiségű folyadék, hadd pangjon a vese majd táguljon meg és roncsolódjon el.

ezért menj orvoshoz mert ki tudja mi van és ne lehet ezt így meggyógyítani.

2009. júl. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

19:23-as: Ha ilyen baja lenne, akkor nem itt kérdezösködne a kérdezö, hanem görcsökben fetrengve hivná a mentöt.

Ha csak általános tünetei vannak, akkor igenis a sok folyadék a megoldás.

2009. júl. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
igen gondolom te is egészségügyis vagy és jobban tudod. Nem minden elzáródás görcsöl. Nem minden veseproblémára a folyadék a megoldás, sőt a vesekőre sem mindig szabad sok folyadékot inni.
2009. júl. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Így van! vannak vesebetegségek, amiknél szigorúen tilos egy bizonyos mennyiségnél több folyadékot bevinni egy nap.

kérdező! az "egészségügyis" nagyokosokat leszámítva nagyon ritkán téved ide olyan, aki tudja a pontos választ. ennyi információból még nefrológus sem tudná megmondani, mi a bajod, pláne, hogy mit (ne) tegyél. úgyhogy mielőtt bármiféle vesekúrába kezdesz, irány a háziorvos, aki beutal oda ahova szükséges.

2009. júl. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
talán írd le a tüneteket, úgy többet fognak tudni mondani, és nem csak orvoshoz küldözgetni.
2009. júl. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szia!

Apámnak is volt veseköve,neki azt mondták igyon sok sört!akár alkoholmentes akár nem,mert van benne vmi amitől úgymond kijön v széttörik.továbbá ugrálj sokat!lépcsőn fel-le..hatásos! ő is vett ilyen vesetisztító teát,mert úgy begörcsölt előtte hogy majdnem elvitték..azóta rowatinexet szed,ezt kapta és vény nélküli.de menny orvoshoz,lehet vesehomok.

2009. júl. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Az a gond h. nem fáj semmim, nem kell sokat wc-re járnom, csak egy természet gyógyász mondta h. valami van illetve a szemem alatt be van dagadva és állítólag az nem jó. Nem akartam eddig elmenni orvoshoz, mert nem akarok minden kis csip-csup dologgal hozzá futni, mert szerintem ez nem nagy dolog, de ha még is az lenne belőle akkor inkább most kell elmenni.
2009. júl. 7. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!