Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Véletlen ráment a kezemre,...

Véletlen ráment a kezemre, homlokomra, karomra hidrogén-peroxid. Mit tegyek? Bajom nem lesz túlzottan?

Figyelt kérdés
Eléggé csípi a sebet, amibe belement... persze azonnal kimostam hideg vízzel, kis szappannal, de hát... na. Véletlen ömlött rám, nem vettem észre hogy lyukas a kesztyű, amivel hajat festettünk (így este 9 körül :D ), és a homlokomra is került egy pöttynyi. Nagy bajom nem lehet...?
2012. jún. 26. 21:55
 1/2 anonim válasza:
Semmi bajod nem lesz tőle. (gondolom nem haltál bele, tekintve a kérdés idejét:D) A hidrogén- peroxidot mi is használjuk, mikor pl. a macskát megharapta valami, akkor azzal "pezsegtettük ki" a sebet, ezzel könnyebben ki tudtuk tisztítani, viszont ha nem sebbe megy, akkor semmi hatása nincs, olyan mint a víz. A sebnek pedig még használ is :D
2012. júl. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem haltam meg... csak az volt a gáz, hogy 32%-os volt, ipari... XD Kifehérítette a mancsom elég rendesen :D
2012. aug. 5. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!