Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogfehérítés! Szemöldökfestésh...

Fogfehérítés! Szemöldökfestéshez használt hidrogén peroxid is jó rá? (lent részletek)

Figyelt kérdés

Fogtisztító-fogfehérítő massza


pár csepp hidrogén-peroxid

szódabikarbóna

A két összetevőt addig kevergessük, amíg paszta állagú lesz. Használhatjuk hetente legalább kétszer, nemcsak a fogak tisztítására, hanem gyengéden átsúrolva a fogakat a fognyak és fogíny találkozási vonalában is.


Ezt az egyik oldalról szedtem le!Van itthon hidrogén peroxidom szemöldök festéshez!Vagy ehhez teljesen másmilyen kell?


20L


2009. dec. 12. 20:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Nem jó rá,nehogy rá kend...a szódabikarbóna amúgy is marja a zománcot..kérlek ne:S
2009. dec. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem is akarom, csak érdeklődtem!(:
2009. dec. 12. 20:32
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
A dolog ott kezdődik, hogy a peroxid meg a szódabikarbóna a büdös életben nem lesz paszta állagú, mert elreagál egymással. Másrészt ez jó, mert így legalább nem tudod legyilkolni a fogaid. Ha fehéríteni akarod akkor ott a fogorvos.
2009. dec. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%
hidrogénperoxidot a fogra???? Uram jézus........ :D
2009. dec. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem én találtam ki!!!Hihii!Azért kérdezem!
2009. dec. 12. 20:41
 6/11 anonim ***** válasza:

Nagyon sok fogfehérítőben a hatóanyag hidrogénperoxid!!! (Csak éppen nem olyan higításban, mint a szőkítőkben.)


Szerintem NE kend a fogadra, mert a fogínyedet mindenképpen kimarja.


Számtalan jobbnál jobb fogfehérítőt lehet már kapni pl. a DM-boltokban! Igazán nem olyan drágák...

Nagyon jó fogfehérítő hatású a SIGNAL "White Now" fogkrém...

2009. dec. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
9%

A hidrogén peroxid károsítja a fogzománcot. Házilag ilyesmivel kísérletezni veszélyes.


Kristálysóból és vízből kell készíteni tömény oldatot és azzal alaposan fogat mosni. Bolti só nem jó, mert az csak árt. Pl himalájai kristálysó megfelelő hozzá. Ez a lúgos kémhatású oldat fertőtleníti a fogakat, amelyek általában fehérebbek lesznek, és megakadályozza a szuvasodást.

2009. dec. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%
tudtommal erősen mérgező az a szer..
2010. jún. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

hidrogénperoxid van a legtöbb fogfehérítőben...

[link]

"Mi is ez a termék pontosan?

A fogfehérítő matrica egy nagyon vékony (0,08 mm) és rugalmas műanyag fólia, amelynek a felülete be van vonva a fogorvosok által világszerte fogfehérítésre használt anyaggal, a hidrogén peroxiddal. Az anyag koncetrációja persze jóval gyengébb a fogorvosi fogfehérítéskor használtnál. Ez a 6%-os koncentráció teljesen biztonságos otthoni használatra is, gyengéden fehéríti a fogakat, és megkíméli az ön fogínyét."

[link]

"A fogszövetek mélyebb rétegeit is érintő elszíneződések esetén, oxidáción alapuló fehérítőrendszereket alkalmazunk, melyek fő alapanyaga a hidrogén-peroxid. A különböző készítmények hatékonyságát a hidrogén-peroxid töménysége(35-15%), a behatási idő és a hőmérséklet egyaránt befolyásolja. Eredményesség szempontjából nincs lényeges különbség az eljárások között. "

De a szódabikarbónát nehasználd!!!!!!!!!!!

hidrogénperoxidot nem próbáltam csak bemásoltam ezeket az oldalakat amúgy nekem azt mondták hatásos de otthonra max 6%-osat vegyél ne többet!

2010. júl. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Igaz qrva regi a kerdes, de azert en valaszolok:

3%os hidrogen peroxiddal oblogetek evek ota es olyan szinten kifeheredtek a fogaim, hogy mindenki azt hitte szazezreket hagytam ott a fogorvosnal.

A fogdoki ki is cserelte az egyik tomesem, mert korulotte a fog kifeheredett de a tomes maradt ugyanolyan szinu :)

Semmi arto hatasa nincs a fogaimra!

2011. ápr. 23. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!