Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyogyszerre alkohol, mi lesz...

Gyogyszerre alkohol, mi lesz a vegredemeny?

Figyelt kérdés
Azt szeretnem kerdezni,hogy semmilyen gyogyszerre nem szabad alkoholt inni vagy csak azokra nem amelyik antibiotikumot tartalmaz?
2012. jún. 27. 09:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Sok, szinte semmilyen gyógyszerre nem ajánlott alkoholt inni.
2012. jún. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Kiüt mint a szart.

Én egyszer fogorvos után ittam meg vagy két felest, úgy berúgtam, h csak na.

Érzéstelenítő odqvert.

2012. jún. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szinte egyikre sem. Az antibiotikumra azért nem, mert feltétezhetően azért szeded, mert beteg vagy, ha iszol rá, lerontod a hatásmechanizmust és akkor meg minek szeded, az sem tictac azért.

A fájdalomcsillapítók, gyulladáscsökkentők pedig mindenki szervezetében máshogy bomlanak, ezért az alkohol is más hatásokat válthat ki, ezért veszélyes. Van, akinél szinte semmi hatás, más meg totál KO, a harmadik meg kap egy görcsrohamot. Nem jó ezekkel kísérletezni, jobb, ha a 2 nem találkozik.

2012. jún. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!