Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Létezik hogy valaki ennyire...

Létezik hogy valaki ennyire szerencsés legyen ismétlem szerencsés nem tökéletes mert nincs tökéletes ember?

Figyelt kérdés

Magatokból is kiindúlhattok.Létezik e olyan ember aki tökéletes anatómiailag minden külső testrésze tökéletes arányban van egyik szervével sem volt sohase probléma Pl.nem szívbeteg nem rövidlátó orvosi beavatkozást nem igényelt sose leszámitva a szülést meg a császármetcést is mert ott végül is az anyatestnél avatkoztak be jó nem vesszük figyelembe a hülést amiből simán kigyógyulunk persze hibának számit a gzenge imunnrendszer a gyenge tüdő

sziv és agykapacitás is magas IQ-val rendelkezzen SOK oldalú legyen és egész jó belső tulajdonságai legyen ,férfi legyen normális magassággal jó családi hátterekkel vagzis jó gyermekkora volt és jó szülei is egyszóval ki lehet ennyire szerencsés és ennyire jó adottságú hány százaléka a földnek?És ti ilyennek érezitek magatokat?



2012. jún. 27. 12:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Mégis mi a francnak írtad ki megint a kérdést?? Menjél ki az utcára, zaklasd az embereket az ökörségeddel és készíts egy statisztikát önállóan.
2012. jún. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Például én.Tegnap még beképzelt voltam, ma már tökéletes!
2012. jún. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tessék, itt a tökéletes ember:

[link]

2012. jún. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azert raktam fel ujra mert toletek nem kaptam rendes valaszokat
2012. jún. 27. 21:05
 5/6 anonim ***** válasza:

Pedig erre tényleg nincs sokkal értelmesebb válasz, mint belinkelni egy művészfilmet a hatvanas évekből.

A tökéletesség nem egy egzakt fogalom.

2012. jún. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nekem az elso valaszoloval volt bajom
2012. jún. 28. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!