Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Véres vizelet lehet szimpla...

Véres vizelet lehet szimpla felfázás? Baj ha nem megyek vele orvoshoz? 17/L

Figyelt kérdés
2012. jún. 28. 10:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia. Én szerintem menj el a dokihoz. Kapsz egy labor papírt pisilsz egyet vissza viszed a leletet és kapsz antibiotikumot. Nem vicc ez a téma.
2012. jún. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak tapasztalatot tudok írni. Egyszer én is véreset pisiltem, nagyon megijedtem, orvoshoz mentem, vízelet-tesztet csináltak, többkeresztes volt a vizeletem, gennyes. Kb 3 fajta antibiotikumos kúrán estem át, mire rendbe jöttem. De Te döntöd el, mennyire fontos az egészséged. Ja, és ne felejtsd el, hogy lány vagy, nehogy kihatással legyen a későbbiekre, családtervezés, egyebek. Próbálj meg mindig hosszútávon gondolkozni, ne azt nézd, hogy most nincs kedvem dokihoz menni ilyen problémával.
2012. jún. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szimpla hólyaghurut nem okoz véres vizeletet, itt többről van szó. Menj vele orvoshoz.

Addig is igyál nagyon sok folyadékot!

2012. jún. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!