Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A húgyhólyagom jó ideje nem...

A húgyhólyagom jó ideje nem ürül ki teljesen, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Mindig érzem, hogy marad ott pangó vizelet, viszont nem kell 30 percenként WC-re mennem, még akkor sem, ha megiszok 3-4 pohár folyadékot. Az egyetlen dolog ami még feltűnt, hogy néha gyengébb (szúró) fájdalmat érzek az alhasban, lényegében ott ahol a húgyhólyag is elhelyezkedik. A neten már számos dolognak utánanéztem, hogy mi lehet. Pl.:

prosztatanagyobbodás (aminek 20 évesen még nem kellene előjönnie, ugyanis annyi vagyok. Viszont egyéb okból kifolyólag sokat kell ülnöm, ami miatt úgy tudom korábban is jelentkezhet, de ennyivel korábban??),

akkor gondoltam vesekő (viszont egyáltalán nem érzek fájdalmat, vizeletürítéskor, nem ég, nem szúr, semmi egyéb).

Aztán van még a hólyaghurut, a köznyelvben felfázás. Ezt tartom esélyesnek, mivel elég hűvös helyen van a lakásunk, de akkor is... miért csak most jelentkezik, 6 éve élek itt...


Éjszaka sem kell WC-re mennem, végig alszok reggelig. Aztán persze automatikusan a WC felé veszem az irányt, de azon kívül, hogy nem ürül ki teljesen, nincs semmi probléma.


Mindez március közepén tűnt fel, azóta lényegében se nem rosszabbodott, se nem javult. Bár én azt gondoltam idővel majd biztosan elmúlik, mert volt már korábban is hasonló gondom, de az 5-6 nap már el is múlt. Ha továbbra sem múlik, elmegyek dokihoz, viszont kíváncsi vagyok a laikusok véleményére is.



2012. máj. 11. 09:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Idegi problémák szokták okozni.

A pangó vizelet viszont fertőzésforrás, jól teszed, ha orvoshoz fordulsz vele.

2012. máj. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 avellana ***** válasza:
Két éve decemberben nekem is hasonló tüneteim voltak, aztán majdhogynem kéthónaponta előjött. Aztán most júniusban odáig fejlődött, hogy vesekólikával be kellett mennem a kórházba, ahol megállapították, hogy hólyaghurutom van.
2012. júl. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!