Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyantázás utáni gyulladás...

Gyantázás utáni gyulladás kezelése?

Figyelt kérdés

Legyantáztam a mellkasomat és nagyon csúnya kis apró piros kiütések jelentek meg rajta,némelyik fehér,a hónaljammal még nem volt ilyen soha gyantázás után..

A mellkasomat először gyantáztam,kenem sudocremmel,és Aloe firstet fújok rá,hintőport is próbáltam de már 3 napja ugyanolyan,és nagyon érzékeny is.

Tudna valaki valami megoldást mert 2 hét múlva nyaralni mennék,és elég ciki lenne ha így maradna..

24/F



2012. jún. 29. 18:47
 1/2 anonim válasza:

Kend be körömvirág krémmel az nagyon jó rá és nyugtató hatású :) Ne vakargasd meg semmi mert akkor lehet véletlen kivakarsz egyet aztán ott marad ami persze nem lenne jó.

Ha még mindig nem használ akkor fordulj orvoshoz mert lehet allergia.

2012. aug. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Használd a Maxepil szőrtelenítés utáni krémet. Magyar termék, a Balzsam Labor gyártja. Szinte azonnal megszünteti a bőrirritációt és a szőrtüsző gyulladást, ezen felül gátolja a szőrnövekedést. Előírás szerinti használatával a hatása véglegessé válik, többé nem fog kinőni a szőr a kezelt felületen.
2013. júl. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!