Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan igenyelheto az europai...

Hogyan igenyelheto az europai egeszsegugyi kartya ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Kulfoldon elek csaladommal. Most hazajottunk latogatoba Magyarorszagra par hetre.

Nekem es paromnak van szemelyi igazolvanyunk es lakcimkartyank, de a taj kartyank mar ervenytelen. En munkanelkuli vagyok, parom dolgozik. A tajekoztato irja, hogy ilyen esetben igazolasok kellenek, ha nincs taj kartya. Ezek az igazolasok nincsenek meg, de nem is hinnem, hogy sokra mennenek veluk.

Nincs feltuntetve, hogy hogyan kell igenyelni ezt a kartyat, ha kulfoldon lakom es Mo-n akarom igenyelni a kartyat. Ezek szerint nekem nem Mo-n kellene igenyelnem?

Kislanyunknak hogyan igenyelhetem a kartyat? Neki csak utlevele van. Megtortent a Magyarorszagi anyakonyveztetese, de lakcimkartyaja es szemelyi igazolvanya nincs.

Mindharmunknak kulfoldon kell intezni ezt a kartyat?


2012. júl. 4. 06:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
amit linkeltem ott lehet online kérni!
2012. júl. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!