Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fáj a fülem? Rendszeres...

Miért fáj a fülem? Rendszeres időközönként (kb 4-5 perc) erős fájdalmat érzek a jobb fülemben. A fejem is fáj jobb oldalt, ha hozzá érek. Ma kezdődött, eddig próbáltam elviselni, de egyre elviselhetetlenebb.

Figyelt kérdés
18/F
2009. júl. 10. 00:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet fogtól, vagy fülgyulladástól. Menj orvoshoz mielőbb.
2009. júl. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
korábban is volt már hasonló, akkor elmúlt. Most is ugyanez van, de rohadtul idegesítő :(
2009. júl. 10. 00:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne várd meg, hogy elmúljon, irány a doki. /az első/
2009. júl. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Fülrák.
2009. júl. 10. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
tegnap reggel feljöttem ide és itt volt egy válasz fülrákról. Furcsálom hogy most nincs itt a válasz.
2009. júl. 11. 13:55
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hova tűnt a hozzászólás, minden esetre azt üzenem a válasz írójának, hogy nagyon szépen köszönöm, igazán megnyugtató volt a válasza. Egyébként fura, hogy mint a rák egyik tünete- még az orrom is vérzett...


Ma reggel óta (most van 14 óra) viszont eddig nem jelentkezett egyik tünet sem, így aztán kezdek megnyugodni.


Az első két választ viszont köszönöm, megfogadtam hogy ha hétvégén jelentkeznek a tünetek, akkor megkeresek egy orvost, de úgy néz ki, nem lesz rá szükség.

2009. júl. 11. 13:59
 7/7 A kérdező kommentje:
bocs, most látom: itt a válasz azóta is, csak le volt rejtve mert nem hasznos.
2009. júl. 11. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!