Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Focizás közben megütötte a...

Szőőke kérdése:

Focizás közben megütötte a kezemet a labda mivel kapus voltam, és azóta be van dagadva és nem tudom mozgatni, illetve nagyon fáj. Jobb kezemen a hüvelyk újjam :S Már lassan 2 hete. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Még az nap feldagadt de nem mentem el orvoshoz mert úgy gondoltam h majd elmúlik, de csak rosszabb lett. Már bánom.
2012. júl. 4. 23:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Jegeld, ne erőltesd. Valószínű megrándult, vagy bezúzódtak benne a porcok. Ha nagyon zavar nézesd meg, de nekem is volt ilyen, mikor kosárlabdával majdnem eltörték a hüvelykujjam. Kb 3 hétig fájt, azt hittem le kell vágni, de szép lassan elmúlt. Csak nem kell erőltetni.
2012. júl. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ohh kicsit megnyugodtam :) Én is féltem először h levágják vagy vmi. :) És szted ne nézessem meg orvossal?? feleslege? :) Kösziiii am :)
2012. júl. 5. 01:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Megnézetheted, elvileg nem kerül semmibe, és az orvosi szakvélemény többet ér itt bárki szavánál :) De szerintem nem lesz probléma
2012. júl. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ma már jobb lett kicsit és már tudom mozgatni is de még ne ma legjobb :S :)Kösziii :)
2012. júl. 5. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!