Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy csinálják a csontvelő-bio...

Hogy csinálják a csontvelő-biopsziát? Fáj? Hason fekve csinálják? Hová szúrják a tűt? Meddig kell feküdni utána? Utána ha megcsinálták fáj valamid?

Figyelt kérdés
2012. júl. 5. 11:19
 1/3 anonim válasza:
Nekem oldalra fekve csinálták, szerintem mindenkinek úgy csinálják. Térdedet felhúzod, átkarolod, először kapsz egy érzéstelenítőt, aztán szúrnak azzal a fecskendővel amibe a mintát veszik. 2 csigolya közé szúrnak. Azt hiszem utána egy 3-4-5 óráig fekve kell maradni, de már rég volt nem emlékszem pontosan, igazából nem fáj semmid utána ha elég ideig fekve maradsz, amikor lábra állsz és felegyenesedsz akkor lesz majd kicsit szokatlan, meg akk fájhat kicsit, nekem fájt de én egy 20 perccel hamarabb kikeltem mint amit javasoltak. De ha fáj is, akk csak akkor ha állsz, ha leülsz akkor nem fáj! Mondani fogják hogy igyál sok vizet. Amit a TV-ben mutatnak h mindenki üvölt fájdalmában tök hülyeség, nem is érzed.
2012. júl. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első: Nem kevered össze véletlen a gerincfolyadék vétellel?

Csak mert a csigolyák között nincs csontvelő. A csontvelő a csigolyákban van....

2012. júl. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Itt le van írva:

[link]


Az első tuti, hogy összekeveri a liquorvétellel.

2012. júl. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!