Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fáj álmodás közben a fejem....

Fáj álmodás közben a fejem. Valaki?

Figyelt kérdés
Nemrég olvastam a neten az ébren álmodásról, meghogy tudatosan tudjuk irányítani az álmainkat, és jót nevettem rajta. Sajnos elég nagy a képzelőerőm így egyre gyakrabban előfordul hogy azt álmodom hogy tudatosan akarok álmodni...viszont ehhez az társul hogy valamiért rengetegszer direkt fel akarom ébreszteni magam álmomban (pedig semmi rossz nem történik) és ez nem sikerül. Volt már olyan hogy annyira erőlködtem hogy álmomban ki akartam ugrani egy ablakon hogy akkor biztos felébredek :D ez így elég viccesnek tűnik leírva de elég ijesztő mert mikor végre valhára sikerül felkelteni magam iszonyatos módon fáj a fejem olyan helyeken ahol alapból sose fáj. Szinte érzem hogy ez nem természetes amit csinál az agyam...és egyszerűen nem értem hogy ez mi. Tudna valaki magyarázatot adni??
2012. júl. 5. 12:03
 1/1 anonim válasza:
nálam dettó ha álmodok egyből felkelek rá és fáj a fejem plusz migrénem is van egy egész napig
2023. jún. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!