Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lesz most velem?

Mi lesz most velem?

Figyelt kérdés

Van egy óriási problémám!! Májtisztításról van szó. Olvastam egy oldalon hogy kell 100g keserűsó, 1,5dl olivaolaj, 2db grapefruit meg 8dl víz.

Úgy volt hogy 2dl vízhez kell 25g só, 2, 4, 6, illetve 8 óránál kell meginni. Meg ittam a 2 illetve 4 órási adagot, de nem történt semmi.

Ekkor meg akartam keresni az oldalt ahol olvastam, de egy másikon kötöttem ki. Itt megtaláltam ugyan azt a kúrát, de teljesen más adagokkal. Azért írok végül is mert drasztikus az adagok közti különbség, és nem akarom hogy vissza üssön a dolog.

Itt ugyan annyi vízhez 4 evőkanál sót írnak csak, ami max. 25-30g összesen, én meg ennyit ittam egy adaggal.


Azt akarom meg tudni hogy lesz e valami bajom, ha nem akkor helyre lehet hozni még valahogy? Úgy értem hogy fogok 4 dl-t és 2 kanállal rakok hozzá, majd este meg iszom az olajat a gyümölcslével akkor használ valamit?



2012. júl. 5. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Erre vagy hasonlóra gondoltál, ugye?

[link]

Itt pedig a 2. pontnál van egy leírás:

[link]

Nem egyforma a kettő, de nagyon hasonlók.


A 100 grammos adagot elvileg 100 kg feletti testsúlyú egyéneknek ajánlják, lásd:

[link]


Többféle kivitelezése lehetséges a keserűsós májtisztító kúrának. Már több formáját is kipróbáltam és mindegyik hatásos, hatékony volt.

Ismerőseim közül 4-en csinálták meg, nekik is bevált. Mindegyikünknek minden rendben zajlott, gond nem adódott. Vannak közülünk a családban, akik már többször is megcsináltuk a kúrák az évek folyamán.

Valóban kijönnek azok a kis zöld golyócskák, amit a kúra ígér.


Legutóbb úgy csináltam, hogy 14, 16, 18, 20 órakor ittam 2-2 dl vizet, ezekben 1-1 evőkanálnyi keserűsót oldottam fel.

22 órakor megittam 1,1 dl olívaolajat összekeverve 1,5 dl grapefruitlével.

Másnap reggel 6 és 8 órakor még ittam 2-2 dl keserűsós vizet.

Így csináltam, de többféleképpen is lehet.


Ismerőseim is csináltak másfajtát, beválik, szerintünk jó.

2014. febr. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, már én is túl vagyok 1-2 kísérleten.
2014. febr. 10. 02:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Oké! És milyen volt? Eredményes?
2014. febr. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!