Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lesz így velem? Mi lesz az...

Mi lesz így velem? Mi lesz az idegeimmel? :' ( Bele fogok ebbe betegedni. Kihez forduljak?

Figyelt kérdés

leírok pár dolgot magamról előre is nagyon szépen köszönöm annak,aki egyáltalán elolvassa.

Először is a probléma:

Nem tudom mi lehet velem már évek óta kb. 6.ban kezdődött.A suliban mindig egyedül voltam..nem bezsélt velem a kutya se akkor vesztem össze egy barátnőmmel. Próbáltam barátkozni,de csak addig voltam jó,amíg ki lehetett hazsnálni ha nem hívtam meg az osztálytársaima büfébe akkor majom voltam. Ez még általános iskola ugye kibírtam..de mindennap rossz kedvvel sírva mentem haza..nem votl kedvem élni. Azt hittem mostanra javulni fog..de nem

ÉS AKKOR most:

Tehát úgy gondoltam az osztállyal van a baj,de ezekszerint nem..tavaly talán még volt kivel ebszélnem 1-2 szót,de megint egyedül vagyok ( 16 éves vagyok és 10.es) elundorodtam teljesen az iskolától vasárnap már teljesen hisztis avgyok nincs kedvem élni.. Kitűnő voltam..már az átlagom is egyre rosszabb..amikor hazaérek egyszerűen nem tudom magam rávenni a tanulásra úgy érzem nincs miért..és inkább kihazsnálnám azt a kis időt,amit itthon lehetek. próbálok ebszélgetni/barátkozni,de valakitől megkaptam,hogy unalmas vagyok..:(

És AKKOR a testi és egyéb lelki problémák:

állandóan fáradt vagyok,rosszkedvű..nincs kedvem semmihez...másoknak,ha rossz a kedve piálnak/cigiznek..vagy vagdossák magukat( már aki ilyen barom,mint én)..őszinte leszek nekem meghalni sincs kedvem...Kiánrándultam mindenből olyan unalmasnak látok mindent..

Na AKKOR összegzem: Miért van ez az állandó rossz kedvem? Miért vagyok mindig ideges? Miért nem szeret senki most komolyan?:( Miért nem érdekelnek a dolgok? Annyira nem,h már a külsőm sem érdekel..semmi egyszerűen.. Mi van velem?


2012. jan. 24. 18:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Anhedonia, dysphoria, szorongás, apátia, melankólia.

Depressziós vagy. Keress fel egy pszichiátert.

2012. jan. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
16 éves vagy és ebben az életkorban ez természetes. Nehogy azt gondold, hogy aki boldognak látszik az feltétlenül az is. Sötét korszakodat éled éppen, nincs ebben semmi rendkivűli, vagy bonyolult netán beteges. Ezekkel a kis szenvedésekkel edződik a lelked. Mert nemcsak a testnek kell a tréning(azért annak sem árt)hanem a léleknek is. És ahogy a testedet táplálod mindenféle finom falatokkal, úgy kellene a lelkedet is. És ne csapódj mindenféle társasághoz, és ne akard, hogy elfogadjanak, netán szeressenek. Te szeresd egy kicsit jobban magadat, az már elég lesz kezdetnek. A többi majd jön magától. Egy simi a 16 éves buksidra-:))
2012. jan. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nem csak veled van ez hidd el ismerek még pár embert koztuk én is ijen voltam és tolem is kérdezték mit fizetek ha fizetem jók voltak kedvesek sot még ki is használtak

pénzt csaltak ki tolem,nem veled van baj hidd el csak a mai tucat emberek ijenek ijen let a világ de azét vanak kivételek,nekem is a péntek volt a megváltás,meg szombat vasárnap este már ideges voltam

kicsit énis szégyelos vagyok meg gátlások nem nagyon szeretek beszélgetni

iénis állandóan fárat vagyok van amikor rossz kedvem van nekem is de nekem nincs kedvem meghalni enek elenére is élvezem az életet bár én már végeztem az iskolával

mért van rosz kedvev mert ezen pánikolsz ezen de nincs mért nemkell felveni ki mit mond foleg hogy ki mongya

felse kell veni ha valaki piszkál jól bazzd le,mért vagy ideges mert gátlásos vagy és pánikolsz

szeretnek téged is foleg a családod a a osztály társakal meg ne torogy fognak még ők is alakulni idővel még kamaszok,mért nem érdekelnek dolgok mert nincs kivel élvezd például az osztály kirándulást

kulsőd se érdekell talán fárat vagy azét nincs kedved fogatmosni például

nincs semi veled majd el mulik tuz ki célokat magad elé előre ojanokat amiket hamar elérhec.

2012. jan. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!