Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van az antibiotikumokon...

Miért van az antibiotikumokon keserű por, mikor a belsejüknek (összetörve) semmi íze?

Figyelt kérdés

Sokszor kellett ilyesmit szednem és bizony szégyen, nem szégyen, húsz évesen előbb fulladok meg, mint hogy egy ilyet egészben lenyeljek. Sajnos ez szó szerint így van, a torkom összeszorul az ismerős gyomorforgató ízekre (fájdalomcsillapítóknál is elő szokott jönni) és megakad a tabletta, ami így végigkarcolja a nyelőcsövem egy részét, ihatok akármennyi folyadékot utána.

A keserves kudarcok után végül porrá törtük és először lekvárban ettem, majd mikor rájöttem, hogy milyen ártalmatlan az ízlelőbimbókra nézve ezzel a módszerrel, nevetve kanalaztam be.

Aki érintett a témában, segíthetne, hogy miért nem valami humánusabb anyaggal vonják be ezeket a vackokat, mert még egy köteg sárnak is jobban örülnék olykor...



2012. júl. 6. 03:54
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
Sok esetben nem is használ ha porrá töröd össze! Ha rá van írva, hogy egészben vegye be, akkor baszhatod a porodat!
2012. júl. 6. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 intrepid ***** válasza:
Patikában kapsz ostyát. Éppen csak benedvesíted, becsomagolod a tablettát, és már le is tudod nyelni. De ha jó összetörve, akkor erre sincs szükség, össze lehet törni, csak azt nem, amire azt írják, hogy bélben oldódó filmtabletta.
2012. júl. 6. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Bár senki sem a kérdésre válaszolt, intrepid, köszönöm a hasznos hozzászólást, majd kipróbálom!


A névtelen hozzászóló fussa át még egyszer a szöveget, utána képzelje el, ahogy egy nagy kupac szart próbálnak lenyomni a torkán. Miután ez a cselekvés a képzeletbeli elkövetőnek sikerült, próbálja a kedves kommentelő ott tartani a szart a gyomrában és nem visszahányni...

2012. júl. 7. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!