Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha elájulok, magamhoz térek...

Ha elájulok, magamhoz térek akkor is ha egyedül vagyok otthon és senki sincs aki "felpofoz"? És ha igen, akkor mennyi idő után kb?

Figyelt kérdés
2009. júl. 10. 17:50
 1/3 anonim válasza:
Ha csak szimplán elájulsz (hirtelen leesett a vércukrod, vérnyomásod) akkor igen és általában pár másodperc vagy perc alatt magadhoz térsz. Ha "mástól" számítasz ájulásra, jobban teszed ha van melletted valaki, aki tud segíteni
2009. júl. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Még soha nem ájultam el csak ájulás közeli helyzetben éreztem már magam.Nagyon rossz volt és azóta attól félek,hogy mi lesz ha elájulok?!Milyen érzés lehet. Ez lett a paranoiám. :)
2009. júl. 10. 18:04
 3/3 anonim ***** válasza:
93%

Velem időnként előfordul........Nagyon érdekes, valami hihetetlen nyugalom lesz úrrá rajtam, úgy érzem abban a századmásodpercnyi pillanatban;- o.k......MOST MINDEN RENDBEN.....minden rendben.....éééééésssssss alvás........:P

Csak időnként veszélyes, legutóbb, tavaly nyáron bringázás közben jött rám, de észleltem időben, hogy "baj" van és meg tudtam állni, még az elöttem haladó páromnak is tudtam rikkantani egyett hogy -Héló......azután befordultam az árokba..:D

2009. júl. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!