Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fehér csíkok az oldalamon és...

Fehér csíkok az oldalamon és a lábamon. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Zavart a duciságom, ezért elkezdtem sportolni. Már fogytam 10 kilót, viszont minél többet fogyok, annál több fehér csík jelenik meg az oldalamon és a lábamon, és egyre erőteljesebbek, vastagabbak. Mik ezek és tudok ellenük valamit tenni? Gondolom a fogyás miatt jöttek rám, talán mert túl gyorsan kellett volna összehúzódnia a bőrömnek?! Nagyon zavarnak, bár lehet, hogy ez is olyan, mint a narancsbőr - csak nekem tűnik olyan tragikusnak.

2012. júl. 8. 09:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a csíkok striák. Sajnos eltüntetni véglegesen nem lehet őket. A bőr megnyúlásától vannak.
2012. júl. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Azért remélem, hogy annyira nem visszataszítóak, mint amennyire én annak látom őket :)
2012. júl. 8. 09:23
 3/6 anonim válasza:
100%
Egy duci test biztos visszataszitobb mint azok a feher csikok.ha elég feszes lesz a börod,akkor osszehuzodnak.hasznalhatsz kremeket is ugy hatasosabb.
2012. júl. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2012. júl. 8. 10:09
 5/6 Gyakor ***** válasza:
idővel elhalványodnak, de ottmaradnak mindig. A krémek nem használnak sokmindent, legalábbis ez a tapasztalat(mivel maga az irharéteg szakadt meg a bőrödben), napozással bebarnul az a rész is, és nem látszik majd annyira, szóval napozz :)
2012. júl. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget!:))
2012. júl. 8. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!