Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen betegség lehet az...

Milyen betegség lehet az alábbi, vagy egyáltalán betegség-e?

Figyelt kérdés
Csúnya arc, látás probléma, helytelen írás, gyerekes viselkedés, érzékenység, kissé deformált testalkat.
2012. júl. 9. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Csúnya arc ?kinek mi a csúnya van akinek csúnya van akinek szép,látásprobléma megoldása szemüveg,helytelen írás magán ügye,gyerekes viselkedéstől még nem beteg senki, én is érzékeny vagyok mégsem vagyok beteg,deformált testalkat lehet valami testi fogyatékosság vagy születési rendellenesség. De szerintem te vagy beteg .....
2012. júl. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ha meglátnád, szerinted is csúnya lenne. nem lehet szemüveggel javítani a szemét, 100x kijavították, úgy sem tud helyesen írni, 28 évesen úgy viselkedik, mint egy 12 éves, a testi deformáltságokról inkább nem beszélek.

Csak azt nem értem, hogy a magyar oldalakon, hogy lehet mindenki ilyen bunkó és paraszt, mint TE! Ha nem tudsz válaszolni, ne tedd. Ez az oldal nem azért van, hogy megmutasd, mekkora észkombájn vagy.

2012. júl. 9. 19:29
 3/3 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy visszakérdezek, de ennyi adat alapján nem lehet biztosat mondani.

A csúnya arc azt jelenti, hogy erősen aszimmetrikus? Összefügghet a testalkat torzulásával.

Nem javítható látászavar: milyen súlyos? Lehet, hogy ezért nem tud helyesen írni. Gyakoroltak vele rendesen? Volt beszédzavara, amikor még kicsi volt?

2012. júl. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!