Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Amikor feszült vagyok akkor...

Amikor feszült vagyok akkor megfigyelhetően pulzál a hasam minden szívverés után. Milyen betegség, vagy egyáltalán mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Szemmel látható amint a vér végigáramlik a szegycsontom aljától a köldökömig, minden szívverés után egyet hullámzik a hasam. Ez nem normális dolog szerintem, másoknal nem nagyon figyeltem meg ilyesmit. Amikor meg teljesen nyugodt vagyok akkor nem, vagy csak nagyon picit látszik hogy van véráramlás. Stresszhelyzetben, rossz lelkiállapotban, idegesség hatására, stb jelentkezik. A szívem ki volt vizsgálva úgy egy fél éve, nincs gond azt mondta az orvos. Hasonlót tapasztaltatok, illetve tudjátok hogy mitől lehet?
2012. júl. 6. 20:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem elég vékony alkatú lehetsz és abból adódik, hogy jobban látszik ha dobog a szíved. Nincs ezzel semmi gond nekem is ilyen néha.
2012. júl. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!