Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A bétablokkoló hízlalhat?

A bétablokkoló hízlalhat?

Figyelt kérdés

Concor tablettát szedek, 3 éve, de csak napi felet, az nagyon minimális.Nos, az előtt inkább fogyásra voltam hajlamos.Most viszont már nem látszom 10 kilóval kevesebbnek, ha egy napig nem eszek rendesen.Sőt, mintha lenne némi súlyfeleslegem is.Arra gondoltam, hogy talán a gyógyszer is ludas ebben?Nem eszek sokat, igaz nem is koplalok, teljesen átlagos értenden élek.Az igaz, hogy a pánikbetegségem miatt rengeteget ültem itthon, kevesebbet mozogtam, viszont én gyerekkoromtól kezdve elég otthonülős vagyok, mégsem jött fel soha egyetlen kiló felesleg sem.

Ha a gyógyszertől van, akkor mit tehetek?Legszívesebben abbahagynám a szedését, csak nem merem.Mivel lehetne ezt kompenzálni?Lehet egyáltalán?Nem szeretném, ha az alakom rovására menne!


2012. júl. 9. 17:25
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!