Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hizlalhat a gyógyszer?

Hizlalhat a gyógyszer?

Figyelt kérdés
A következő a helyzet:úgy hallottam, hogy a gyógyszerek mellékhatása lehet súlyfelszedés is így pl a fogamzásgátló, vastabletta. Az a kérdésem hogy ilyenkor maga a gyógyszer hizlal, vagy a gyógyszer csak azt váltja ki hogy nagyobb legyen az étvágyunk? Mármint úgyértem lehetséges e hogy egy icipici gyógyszer okozza ezt az egészet nem csak az hogy többet eszünk.
2009. aug. 10. 08:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen !!
2009. aug. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A vas mindenképpen étvágynővelő, ezáltal hizlal is.
2009. aug. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Maga a tabletta természetesen nem hízlal, nem 1500 kcal a tartalma:)

Nagyobb étvágyat, éhségérzetet okoz, és ezzel az emberek nagy %-a nehezen, vagy egyáltalán nem bírkózik meg, és ráfogja, hogy na igen, mert ez vagy az a bogyó hízlal, de nekem meg muszáj szednem...

2009. aug. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak éhségérzetet okozhat, de néhányuk lassítja az emésztést is, ami szintén oka lehet a hízásnak. A vastól sokaknak még szorulása is kialakul, ami szintén lehet jele a lelassult anyagcserének. Tehát valóban nem az a pár gramm hízlal.
2009. aug. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2009. aug. 18. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!