Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Létezik/Van olyan súlyos...

Létezik/Van olyan súlyos (halálos) betegség aminek nincs semmiféle előjele?

Figyelt kérdés

Én úgy félek attól hogy beteg leszek .. vagy hogy olyan betegségem van amiről nem tudok . Lefekvés előtt mindig arra gondolok hogy elalszok és már soha többet nem ébredek fel. Anyukám mindig azt mondja - mondta hogy jobb úgy ha az ember nem tud a saját betegségéről .. mint hogy tudná . Én sokkal -sokkal nyugodtam lennék a tudnám hogy ha lenne valamilyen súlyos betegségem . És egy idő után beletörődnék .De így most hogy nem tudom hogy milyen betegségem "lehet" vagy mondjuk 10-12év múlva milyen betegségem lesz nagyon ideges vagyok .. és félek attól hogy úgy halok meg egy betegség miatt amiről nem tudtam és nem tudtuk kezelni. Én mostanában egyre többet gondolok a halálra - meg a betegségekre . Na szóval ahogy már kérdeztem "Létezik/Van olyan súlyos(halálos) betegség aminek nincs semmiféle előjele?":) És ha van milyen fajta vagy mélyik betegség az ?

Köszönöm szépen a válaszolóknak !!:)))


2012. júl. 10. 22:42
 1/3 anonim ***** válasza:

"Lefekvés előtt mindig arra gondolok hogy elalszok és már soha többet nem ébredek fel."


Ez mindenkinek, minden percében benne van. Agyvérzés, szívinfarktus, tüdőembólia. És lehetne sorolni reggelig...

2012. júl. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon sok ilyen betegség van, gondolj csak a hirtelen szívhalálra, ami a rendszeres orvosi kivizsgálásokon áteső sportolókat is érinti.

DE !!! Nem helyes, ha ezeken a dolgokon jártatod az agyadat, mivel ezek a dolgok elkerülhetetlenek és statisztikailag nagyon kicsi az arányuk. Ennyi erővel attól is félhetnél, hogy a buszmegállóban elüt egy autó, vagy egy repülőgép rázuhan a házadra, vagy belédcsap a villám.

Ha túlságosan ezeknek a gondolatoknak a rabjává válsz, akkor nem tudsz egészséges, boldog életet élni.

2012. júl. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pont így alakulnak ki a hipohonderek.
2013. márc. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!